Центральний Будинок меблів

 

Київський Центральний Будинок меблів – це спеціалізований торговий центр, який реалізує усі види меблів, предметів інтер’єру та аксесуарів. Загальна площа магазину складає 20000 кв.м.

Завдяки своїй унікальній архітектурній конструкції Центральний Будинок меблів є однією з визначних пам’яток міста Києва. Магазин був побудований за проектом архітектора Наталії Чмутіної і після відкриття у 1984 році завоював славу найбільшого меблевого гіпермаркету країни. Зручні транспортні шляхи і комфортно облаштовані торгівельні майданчики, надійні партнери і високий рівень обслуговування дозволяють Центральному Будинку меблів займати лідерські позиції на меблевому ринку України.

У галереях і салонах магазину представлені інтер’єрні рішення в різноманітних стилях: від традиційної класики до сучасних модерн і хай-тек. Відстежуючи найновіші тенденції у світі меблевої моди, магазин співпрацює з багатьма відомими зарубіжними та вітчизняними виробниками, пропонує товари, які здатні зацікавити найвимогливішого покупця і задовольнити попит у будь-якій ціновій категорії.

У Центральному Будинку меблів представлені численні всесвітньо відомі бренди, такі як Ashley, Caracole, Natuzzi, Theodore Alexander, Limitless, A.R.T. Furniture, Contradictions, Visual Comfort, Maitland Smith, Universal Furniture, Creative Co-Op, Uttermost та багато інших. Це дозволяє створювати комплексні інтер’єрні рішення, підбираючи меблі з-поміж тих, що є в наявності, а також замовляти їх на вигідних цінових умовах.

 

Послуги дизайнера

Вибір меблів, а відповідно і стилю приміщення – один з найважливіших етапів у створенні затишної та комфортної атмосфери у вашому домі. Прийнявши рішення про покупку меблів, ви, безсумнівно, вже маєте уявлення про те, який вигляд матиме ваша квартира чи офіс. Наші кваліфіковані дизайнери допоможуть вам грамотно підібрати, а також розставити меблі та предмети декору, які ідеально підійдуть до загального стилю вашого приміщення. Послуги дизайнера надаються за домовленістю включно з наступним:

– виїзд дизайнера на об’єкт;

– виконання замірів;

– складання плану;

– 3D-візуалізація.

Докладніше про послуги дизайнера ви можете дізнатися за телефоном:

044-200-00-70

 

Співпраця (оптові поставки)

Центральний Будинок меблів безпосередньо співпрацює з виробниками Італії, Іспанії, Великобританії, Китаю, США, Малайзії, Франції, Філіппін, В’єтнаму. Багато компаній надали нам ексклюзивні права на поставку своїх виробів в Україну. Розширюючи партнерську базу, ми запрошуємо до співпраці оптових покупців і дилерів. Умови роботи обговорюються індивідуально у кожному конкретному випадку. З питань співпраці просимо звертатися за телефоном:

095-300-69-30

 

Оренда торгових майданчиків

Центральний Будинок меблів розташований у центрі Києва. Поруч знаходиться станція метро і велика транспортна магістраль, що гарантує зручний під’їзд як для покупців, так і для вантажних автомобілів. Біля магазину є захищені паркінги для приватного транспорту. Ми запрошуємо до співпраці підприємців, зацікавлених в оренді торгових майданчиків. Плануючи плідне партнерство, ми пропонуємо індивідуальні умови для кожного орендаря. З питань оренди просимо звертатися за телефоном:

067-693-33-33

Back to Top