Доставка здійснюється протягом 1 тижня з моменту оплати. Всі меблі доставляються у розібраному та упакованому вигляді. Збирання меблів здійснюється точно за схемою, що йде у комплекті з товаром.

• По Києву доставку і збирання меблів виконує служба доставки Центрального Будинку меблів. Послуга доставки меблів по Києву складає 650 грн. Складання здійснюється за додаткову плату.

• У межах України доставку виконує служба «Нова пошта». Оплату доставки і витрати на збирання меблів бере на себе покупець.

• Самовивіз. Ви також можете забрати покупки з магазину самостійно. Для цього потрібно попередньо узгодити з нами дату і час, а також мати при собі документи, що підтверджують покупку.

Радимо вам у момент отримання товару уважно оглянути його, перевірити комплектацію та переконатися у відсутності пошкоджень, особливо це стосується дзеркал і скляних деталей. Якщо ви виявите пошкодження товару або неповну комплектацію, краще відмовтеся від його отримання. У такому випадку зв’яжіться з нами, щоб узгодити питання заміни неякісного товару.

На тлі останніх повідомлень щодо поширення коронавірусу Центральний Будинок меблів докладає зусиль для забезпечення здоров’я та добробуту наших замовників і партнерів. Запобігаючи поширенню хвороби, наша служба доставки дотримується таких правил:

– Коли працівники служби доставки приїжджають до замовника, вони одягають захисні бахіли на взуття до того, як зайти у приміщення. Вони не знімають бахіли з моменту входу до моменту виходу з дому замовника.

– Одягнувши бахіли, працівники служби доставки використовують дезинфікуючі засоби для очищення рук від мікробів. Вони обробляють ними усю поверхню рук та зап’ястя.

– Під час спілкування працівники служби доставки, як і весь персонал магазину, дотримуються безпечної 1-метрової відстані до співрозмовника.

– Салон автомобіля служби доставки та всі робочі інструменти тричі на день обробляються дезинфікуючими засобами: на початку роботи, в обід та по завершенню робочого дня. Також ми протираємо дверні ручки автомобіля після кожної зупинки.

Back to Top