Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image

Диван 3-мiсний нерозкладний Kilarney

[:ru]Прекрасное дополнение для любой комнаты – стильное и комфортное. Диван Kilarney от Ashley одет в светло-зеленую обивку с льняной текстурой. Подушки сиденья и спинки имеют фирменное наполнение, разработанное специалистами Ashley, которое состоит из плотной пены, обернутой широким слоем мягких полиэфирных волокон. Это удобный в использовании наполнитель, который хорошо восстанавливает форму, сохраняет аккуратный внешний вид и создает комфортную среду для отдыха.

Диван построен на деревянном каркасе и стоит на черных деревянных ножках. С диваном идут две декоративные подушки в двусторонних чехлах, которые хорошо дополняют его цветовую гамму.

Дополните этот диван акцентным креслом и 2-местным диваном, чтобы создать красивый и комфортный мягкий уголок.[:ua]Прекрасне доповнення до будь-якої кімнати – стильне і комфортне. Диван Kilarney від Ashley одягнений у світло-зелену оббивку з лляною текстурою. Подушки сидіння і спинки мають фірмове наповнення, розроблене спеціалістами Ashley, яке складається з щільної піни, огорнутої широким шаром м’яких поліефірних волокон. Це зручний у використанні наповнювач, який добре відновлює форму, зберігає акуратний зовнішній вигляд та створює комфортне середовище для відпочинку.

Диван побудований на дерев’яному каркасі і стоїть на чорних дерев’яних ніжках. З диваном ідуть дві декоративні подушки у двосторонніх чохлах, що гарно доповнюють його колірну гаму.

Доповніть цей диван акцентним кріслом і 2-місним диваном, щоб створити красивий і комфортний м’який куточок.[:]

[:ru]Предзаказ[:ua]Передзамовлення[:]

Sku:3020138

Доступно за замовленням

  • Интернет-магазин: +38097 22 88 222