Product Image
Product Image
Product Image

[:ru]Кресло Professor[:ua]Крiсло Professor[:]

[:ru]Это кресло удивит вас, как только вы сядете в него. Несмотря на компактную конструкцию, оно чрезвычайно удобное и будет прекрасно выглядеть в любой комнате, будь то спальня, столовая, гостиная или даже коридор. Кресло построено на крепком буковом каркасе и вручную обито качественной натуральной кожей. Подушка сиденья с одной стороны покрыта индийским тканым ковром; переворачивая ее, вы сможете менять внешний вид кресла.
Обратите внимание, что цвет кожи может несколько отличаться от представленного на фото. Как действительно выглядит это кресло, вы можете увидеть в выставочной галерее Центрального Дома мебели.[:ua]Це крісло здивує вас, як тільки ви сядете в нього. Незважаючи на компактну конструкцію, воно надзвичайно зручне і чудово виглядатиме у будь-якій кімнаті – у вітальні, їдальні, спальні чи навіть у коридорі. Крісло побудоване на міцному буковому каркасі і вручну оббите високоякісною натуральною шкірою. Подушка сидіння з одного боку покрита індійським тканим килимом; перевертаючи її, ви зможете змінювати зовнішній вигляд крісла.
Зверніть увагу, що колір шкіри може дещо відрізнятися від представленого на фото. Як справді виглядає це крісло, ви можете побачити у виставковій галереї Центрального Будинку меблів.[:]

9 в наличии

Sku:H-PRO-SA-0026-R

44 220 грн

9 в наличии

  • Интернет-магазин: +38097 22 88 222