Заходи протидії поширенню коронавірусу (COVID-19)


 

На тлі останніх повідомлень щодо поширення коронавірусу Центральний Будинок меблів докладає зусиль для забезпечення здоров’я та добробуту наших замовників і партнерів. Запобігаючи поширенню хвороби, наша служба доставки дотримується таких правил:

 

– Коли працівники служби доставки приїжджають до замовника, вони одягають захисні бахіли на взуття до того, як зайти у приміщення. Вони не знімають бахіли з моменту входу до моменту виходу з дому замовника.

 

– Одягнувши бахіли, працівники служби доставки використовують дезинфікуючі засоби для очищення рук від мікробів. Вони обробляють ними усю поверхню рук та зап’ястя.

 

– Під час спілкування працівники служби доставки, як і весь персонал магазину, дотримуються безпечної 1-метрової відстані до співрозмовника.

 

– Салон автомобіля служби доставки та всі робочі інструменти тричі на день обробляються дезинфікуючими засобами: на початку роботи, в обід та по завершенню робочого дня. Також ми протираємо дверні ручки автомобіля після кожної зупинки.

 

– Важливо зазначити, що весь персонал магазину дотримується строгих правил протидії коронавірусу, чотири рази на день дезинфікуючи поверхні робочих столів, дверні ручки, вимикачі світла, письмове приладдя, телефони, клавіатури, туалети, крани, раковини та найбільш людні торгові зони.

 

Ці правила розроблені фахівцями Центрального Будинку меблів згідно з рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я щодо протидії поширенню коронавірусу. Ми ретельно дбаємо, щоб усі наші працівники були поінформовані та забезпечені необхідними засобами для виконання своїх службових обов’язків.

В данной категории нет товаров.